[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:HU] [cle1: SECONDES Lang:HU]

Az Emil Frey Csoporthoz tartozó Citroën márka magyarországi importőre új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Termékfelelős

Feladatok:

  • Együttműködik a kereskedelmi osztállyal a gyártási és eladási mix kialakításában
  • Közreműködik az árkonstrukciók elkészítésében
  • A speciális szériák éves tervének kezelése
  • Ár-termék analíziseket készít
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a termékskála piaci pozícióját
  • Biztosítja a termékinformációk megfelelő áramlását a cégcsoporton belül és a hálózatban
  • Termékekkel kapcsolatos oktatások előkészítésében, megtartásában való aktív részvétel
  • Nyomtatott és elektronikus dokumentumok (pl.: katalógus…) tartalmi ellenőrzése a termék kapcsán
  • Termék online konfigurátor tartalmának naprakészen tartása
  • Segítségnyújtás a kereskedelmi osztály, a területi felelősök és a hálózatban dolgozó értékesítők részére

Elvárások:

  • gépjárművek műszaki ismerete. Autógépészeti ismeret előny, de nem követelmény;
  • Hasonló területen szerzett legalább 4 éves tapasztalat - autóimportőrnél szerzett tapasztalat előny, de nem követelmény;
  • számítástechnikai ismeretek: MS Office magas szintű ismerete; táblázat- és adatbázis kezelési ismeretek: leválogatások, szűrések, kimutatások, stb.
  • adatbázis-kapcsolatok;
  • idegen nyelv: angol nyelv tárgyalási szintű ismerete; valamint francia nyelv előny
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
  • dinamikus, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest,19. kerület és Magyarország területe

Jelentkezés módja: Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát magyar és angol nyelven a hr@freyservices.hu e-mail címre küldje meg részünkre. Jelentkezése esetén adatait a https://www.citroen.hu/adatkezelesi.html linken található adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Top