A rendkívüli korlátozások feloldásával márkakereskedéseink és –szervizeink újra a megszokott nyitva tartással dolgoznak.

További információ:

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:hu] [cle1: SECONDES Lang:hu]

a Citroën márka magyarországi importőre új csapattagot keres az alábbi pozícióba:

Marketingkommunikációs felelős

Feladatok, amelyekkel rendszeresen foglalkozni fog:

  • Stratégiai marketingfeladatok végrehajtása az üzleti tervekkel összhangban a marketingigazgató iránymutatásai szerint
  • A Citroën márka ATL és BTL tevékenységének koordinálása
    • Marketing aktivitásokhoz tartozó teljes projektmenedzsment a tervezéstől az utókövetésig
    • Kommunikációs koncepciók kidolgozása kreatív ügynökség bevonásával
    • Marketing, média és kommunikációs eszközök kiválasztása
    • Rendezvények szervezése és lebonyolítása rendezvényszervező cég bevonásával
    • Kapcsolattartás a kreatív- és médiaügynökséggel
  • Országos márkakereskedői hálózat kommunikációjának támogatása
  • Piaci elemzések készítése, javaslattétel új marketingkommunikációs stratégiák alkalmazására
  • Együttműködés az online marketing felelős, termékfelelős kollégákkal, társosztályokkal és a külföldi központ munkatársaival
  • Projektek pénzügyi nyomon követése, adminisztrációja, aktívan részt vesz a marketing költségvetési tervének elkészítésében

A pozíció betöltéséhez szükséges ismeretek és tapasztalatok:

  • felsőfokú végzettség, marketing vagy kommunikációs területen
  • a pozíció betöltéséhez multinacionális vállalatnál ATL és BTL tevékenységekben szerzett 3 éves tapasztalat elengedhetetlen feltétel
  • MS Office, Social Media gyakorlott felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete elengedhetetlen, továbbá francia nyelv előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Önt keressük, ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • a különböző feladatokat önállóan, felelősségteljesen menedzseli
  • szívesen hoz döntéseket a saját hatáskörében felmerülő témákban
  • kiváló kommunikációs, szervező és együttműködési készséggel rendelkezik
  • kiváló time-management és priorizáló készség
  • következetes és figyel a részletekre

Néhány ok, amiért érdemes nálunk dolgoznia:

  • a marketingkommunikáció területén kihívásokkal teli, változatos és izgalmas feladatokkal találkozhat
  • egy 25 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi cégcsoportnál stabil jövőképet építhet
  • új ötletekkel és szemlélettel hozzájárulhat új-autó üzletágunk növekedéséhez és ezáltal a cég eredményességéhez

Munkavégzés helye:
Budapest,19. kerület

Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát magyar és angol nyelven a hr@freyservices.hu e-mail címre küldje meg részünkre. Jelentkezése esetén adatait a https://www.citroen.hu/adatkezelesi.html linken található adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Top