[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:HU] [cle1: SECONDES Lang:HU]

Az Emil Frey Csoporthoz tartozó Citroën márka magyarországi importőre új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Használtautó üzletágvezető

Feladatok:

  • Az importőri használtautó üzletág kialakítása, bevezetése és felfuttatása Magyarország területén
  • Használtautó kereskedelmi stratégiák, programok kialakítása, kommunikációjának megtervezése, elkészítése és megvalósításának felügyelete
  • Az üzletág éves tevékenységének megtervezése, negyedéves akciótervek kidolgozása
  • Részvétel az éves budget tervezésében a használtautó üzletág vonatkozásában
  • A márkakereskedői hálózat támogatása használtautó értékesítés területén, marketing tevékenységek összehangolása
  • Használtautó értékesítési coaching a márkakereskedői hálózatban
  • A használtautó értékesítéssel kapcsolatos stratégiák, szabályok kialakítása, betartása és betartatása a márkakereskedői hálózatban
  • Támogatja és nyomon követi a márkakereskedések tervteljesítését a használtgépkocsi eladásokban
  • Segíti a márkakereskedők és ügyfeleik esetleges problémás ügyeinek megoldását használtgépjármű kereskedelmi vonalon, és ellenőrzi, követi azok megoldását, javító intézkedésekre akciótervet dolgoz ki

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – kereskedelmi és marketing szak előnyt jelent
  • Minimum 5 éves autóiparban szerzett kereskedelmi szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási technikák ismerete és alkalmazása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (és tárgyalóképes francia nyelvtudás előny)
  • Vezetői képességek és tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes hozzáállás
  • Rendszerszemlélet és stratégiai gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Kihívást jelentő stratégiai feladatok
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzési lehetőség
  • Szakmai támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest,19. kerület és Magyarország területe

Tájékoztató:
Tájékoztatjuk a tisztelt jelentkezőket, hogy a személyes találkozók szervezését előre láthatóan 2020. január elején kezdjük meg.

Jelentkezés módja: Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát magyar és angol nyelven a hr@freyservices.hu e-mail címre küldje meg részünkre. Jelentkezése esetén adatait a https://www.citroen.hu/adatkezelesi.html linken található adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Top