[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:HU] [cle1: SECONDES Lang:HU]

Az Emil Frey Csoporthoz tartozó Citroën márka magyarországi importőre új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati projektvezető

Feladatok, amelyekkel rendszeresen foglalkozni fog:

  • Új csapattagunk működtetni és támogatni fogja a vállalat alkatrész kereskedelmi folyamatait az alábbiakkal:
  • Gyártói és helyi vevőszolgálati valamint alkatrész kereskedelmi projektek elindítása és nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a gyártóval, a központi társosztályokkal és a hálózattal alkatrészkereskedelmi ügyekben
  • A helyi alkatrész piac folyamatos elemzése
  • Az ár-pozicionálás folyamatos elemzése, és az alkatrész marketing illetve promóciós tevékenységek támogatása
  • Javaslattétel az alkatrész forgalmi célkitűzések elérésére kereskedelmi partnerenként
  • A piaci változásokat követve vagy a vezetőség kérésére bizonyos alkatrész marketing- családokra vonatkozóan árjavaslat készítése

A pozíció betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • felsőfokú végzettség, műszaki vagy kereskedelmi területen
  • számítástechnikai ismeretek: MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete; táblázat- és adatbázis kezelési ismeretek: leválogatások, szűrések, kimutatások,
  • adatbázis-kapcsolatok;
  • idegen nyelv: angol nyelv tárgyalási szintű ismerete; valamint francia nyelv előny
  • B kategóriás jogosítvány

Önt keressük, ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • a különböző projekteket önállóan, felelősségteljesen menedzseli és van is ilyen irányú tapasztalata
  • szívesen hoz döntéseket a saját hatáskörében felmerülő témákban
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • következetes és figyel a részletekre
  • csapatban és önállóan is kiválóan teljesít

Néhány ok, amiért érdemes nálunk dolgoznia:

  • a vevőszolgálat és az alkatrész kereskedelem területén kihívásokkal teli, izgalmas feladatokkal találkozhat
  • egy 25 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi cégcsoportnál stabil jövőképet építhet
  • új ötletekkel, új szemlélettel hozzájárulhat alkatrész üzletágunk növekedéséhez és ezáltal a cég eredményességéhez

Munkavégzés helye: Budapest,19. kerület és Magyarország területe

Jelentkezés módja: Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát magyar és angol nyelven a hr@freyservices.hu e-mail címre küldje meg részünkre. Jelentkezése esetén adatait a https://www.citroen.hu/adatkezelesi.html linken található adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Top